Sklep z lampami www.tomix.pl - przejdź do sklepu ONLINE

strona główna

zobacz dostępne od ręki

Produkty BPM:

Typu DownlightLEDLampy ścienne - kinkietyLampy sufitowe - plafonyLampy stołoweLampy podłogoweLampy wbudowaneLampy nowoczesneHalogenowe, świetlówkowe oraz z możliwością zastosowania LED
BPM Lighting to wieloletni producent opraw oświetleniowych, działający od 1992 roku.
Przez wiele lat firma BPM Lighting nabierała doświadczenia w projektowaniu, produkcji, innowacyjności, tworząc nowy design własnych produktów tak, aby klienci otrzymując do rąk produkt wyróżniający się na rynku otrzymali także najwyższej jakości usługę logistyczną.
BPM Lighting wraz z nowym katalogiem produktów wprowadza profesjonalne rozwiązania oświetlenia strukturalnego liniowego (linie świetlne - Structural Light) połączonego z wysoką jakością inżynierii w obróbce aluminium (Engineering Light). BPM Lighting prezentuje katalog produktów z wielką pasją i oddaniem, które charakteryzuje każdy realizowany przez nich projekt.
BPM Lighting to grupa ludzi młodych, wykwalifikowanych i profesjonalnych w realizacji zadań jakie stawiają klienci i rynek oświetleniowy. Obecnie BPM Lighting eksportuje swoje produkty do krajów Unii Europejskiej i całego świata z filii jakie posiada w Polsce, Niemczech i Francji.
Lampy BPM Lighting to przede wszystkim nowoczesne oczka halogenowe, lampy wbudowane, podtynkowe. Oprawy nadające się od oświetlenia każdego rodzaju wnętrza, zarówno w domu jak i w firmie, biurze.

Lampy nowoczesne - kilka produktów z tej kategorii

BPM 10038

cena: 3219 zł

Materiał z którego wykonane są oprawy to mieszanka specjalnego gipsu,włókna szklanego z żywicy akrylowej i innych elementów, które dajątwardość i wytrzymałości produktów porównywalna z produktamialuminiowymi. Oprócz technicznych cechy, które podkreślają estetykę, te produkty mogą być ozdobione farbami akrylowymi i wodnymi. Z tego nowego materiału marka CRISMOSIL ® - BPM Lighting stworzyła linię produktów, która w naszej ofercie oświetlenia jest innowacyjna i nigdywcześniej nie była zaprojektowana. Wiele z tych nowych produktów są tworzone w celu łączenia z gipsowymiścianami i sufitami, gdzie znikają nadając większe znaczenie światłu itworząc magiczny efekt. Do oferty tej nowej kolekcji również wprowadzono większe modele oskomplikowanych kształtach i nowoczesnych wzorach, dając w ten sposóbbardziej dynamiczny i artystyczny akcent. Z tym wszystkim proponujemynową Koncepcję światła w architekturze gdzie bohaterem jest magiaświatła. Lampa wisząca, sufitowa. Źródłem światła jest świetlówka energooszczędna. Lampa bardzo orginalna, ciekawieprezentująca się w codziennych pomieszczeniach, kuchniach i salonach. Sklep z oświetleniem Tomix.pl poleca! Rodzaj żarówki: świetlówka kołowa TL-5 40W i 60W Ilość żarówke: 2 Maksymalna moc żarówki: 40W i 60W Klosz czerwony/biały Posiada statecznik elektroniczny Tridonic

dostępność: 14 dni roboczych

-> zobacz szczegóły - kup teraz

BPM 10038


BPM 10037

cena: 2919 zł

Materiał z którego wykonane są oprawy to mieszanka specjalnego gipsu,włókna szklanego z żywicy akrylowej i innych elementów, które dajątwardość i wytrzymałości produktów porównywalna z produktamialuminiowymi. Oprócz technicznych cechy, które podkreślają estetykę, te produkty mogą być ozdobione farbami akrylowymi i wodnymi. Z tego nowego materiału marka CRISMOSIL ® - BPM Lighting stworzyła linię produktów, która w naszej ofercie oświetlenia jest innowacyjna i nigdywcześniej nie była zaprojektowana. Wiele z tych nowych produktów są tworzone w celu łączenia z gipsowymiścianami i sufitami, gdzie znikają nadając większe znaczenie światłu itworząc magiczny efekt. Do oferty tej nowej kolekcji również wprowadzono większe modele oskomplikowanych kształtach i nowoczesnych wzorach, dając w ten sposóbbardziej dynamiczny i artystyczny akcent. Z tym wszystkim proponujemynową Koncepcję światła w architekturze gdzie bohaterem jest magiaświatła. Lampa wisząca, sufitowa. Źródłem światła jest świetlówka energooszczędna. Lampa bardzo orginalna, ciekawieprezentująca się w codziennych pomieszczeniach, kuchniach i salonach. Sklep z oświetleniem Tomix.pl poleca! Rodzaj żarówki: świetlówka kołowa TL-5 55W Ilość żarówke: 1 Maksymalna moc żarówki: 55W Klosz ze aluminium szczotkowanego. Posiada statecznik elektroniczny Tridonic

dostępność: 14 dni roboczych

-> zobacz szczegóły - kup teraz

BPM 10037


BPM 10031

cena: 2195 zł

Materiał z którego wykonane są oprawy to mieszanka specjalnego gipsu, włókna szklanego z żywicy akrylowej i innych elementów, które dają twardość i wytrzymałości produktów porównywalna z produktami aluminiowymi. Oprócz technicznych cechy, które podkreślają estetykę, te produkty mogą być ozdobione farbami akrylowymi i wodnymi. Z tego nowego materiału marka CRISMOSIL ® - BPM Lighting stworzyła linię produktów, która w naszej ofercie oświetlenia jest innowacyjna i nigdy wcześniej nie była zaprojektowana. Wiele z tych nowych produktów są tworzone w celu łączenia z gipsowymi ścianami i sufitami, gdzie znikają nadając większe znaczenie światłu i tworząc magiczny efekt. Do oferty tej nowej kolekcji również wprowadzono większe modele o skomplikowanych kształtach i nowoczesnych wzorach, dając w ten sposób bardziej dynamiczny i artystyczny akcent. Z tym wszystkim proponujemy nową Koncepcję światła w architekturze gdzie bohaterem jest magia światła. Sklep z oświetleniem Tomix.pl poleca! Oprawa sufitowa w formie wiszącej. Źródło światła wysoce energooszczędne świetlówki. Miejsce montowania: na suficie Pobór mocy: 2x 26/32 lub 42W Źródło światła:PLC-4pins Ilość żarówek: 2 Oprawa rozprasza światło i oświetla pomieszczenie.

dostępność: 14 dni roboczych

-> zobacz szczegóły - kup teraz

BPM 10031


0


Valid XHTML 1.0 Transitional

wyprzedaż